transport

Jak cyfryzacja przysługuje się firmom transportowym?

Usługi dotyczące transportu to wyjątkowo szerokie usługi, które obejmują na równi transport drogowy, koleją, wodny, ale też lotniczy. Transport, a więc przemieszczanie się rzeczy a także osób jest dziedziną związaną ze spedycją i z branżą logistyczną. Kompleksowa obsługa działań związanych z czynnościami przewozymi domaga się wprowadzania opcji nowoczesnych, które sprzyjają rozwojowi w biznesie transportowym.

Na czym polega odmienność giełd transportowych publicznej i niepublicznej?

Spółki spedycyjne mają ogromne znaczenie na współczesnym rynku. Od ich pracy często uzależnione są pozostałe firmy. Nic zatem dziwnego, że od wielu miesięcy obserwuje się dynamiczny rozwój tego sektora. Obecnie możemy rozróżnić tak samo niepubliczne, jak i publiczne giełdy transportowe. Czym różni się ich działanie?

Podróżowanie autem – z jakich przyczyn podczas letnich wojaży stawiam na ten konkretnie środek transportu?

Odpowiedź na tytułowe pytanie wydawać się może banalna – lubię auta. Oczywistość druga – boję się latać. Nie jest to być może lęk paniczny, jakkolwiek zawsze, przede wszystkim w trakcie odbijania się od ziemi, czuję się nader niepewnie. Właściwie jednak preferuję podróżowanie samochodem z całkowicie innej przyczyny.