Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/krzysiek/domains/vagkujawy.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/vagkujawy.pl/public_html/includes/common.inc).

motoryzacja

Jak przemysł motoryzacyjny może działać na rzecz klimatu?

Firmy przemysłu motoryzacyjnego przywiązują duże znaczenie do aspektów powiązanych z ochroną klimatu. Jest to ważne, z racji iż to przecież one w znacznej mierze odpowiadają za skażenie klimatu. Ogromna ilość aut i mnożące się fabryki generują spore ilości szkodliwych substancji. Rozwój świadomości ekologicznej w przemyśle motoryzacyjnym ma więc szczególną wartość dla Ziemi.

Do ślubu – tradycyjnie czy oryginalnie?

Wesele to jeden z najpiękniejszych chwil życia. Jego wyprawienie to nie lada przedsięwzięcie. Należy bowiem dopilnować wielu kwestii, typu wybranie lokalizacji oraz ślubnego menu. Znaczenie ma także pojazd, jakim młodzi dotrą do ślubu. Możliwości w tym względzie jest mnóstwo.

Jak zapewnić sobie komfort w czasie majsterkowania przy samochodzie?

Wielu pasjonatów samochodów oraz motocykli kultywuje samodzielne majsterkowanie przy swoich maszynach. Spędzają długie godziny przy pojeździe, nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Niższe temperatury ograniczają wygodę w czasie majsterkowania, ale nie tylko. Są w stanie niekorzystnie oddziaływać na sam pojazd. Dlatego zimą warto zadbać o stosowne ogrzewanie w miejscu garażowania.

Ciężarówki – praca i hobby w jednym

Interesowanie się pojazdami ciężarowymi to w sumie wyjątkowa pasja, które z reguły często łączone bywa z życiem zawodowym. Sporo kierowców nie rozumie pracy tylko w kategoriach konieczności i to stricte te osoby wdrażają pomysł na to, jak nieustannie rozwijać się na rynku. Kompilacja zainteresowania i pracy to dla nich równocześnie inspiracja i przyjemność.

Jak porządek wpływa na odbiór wystawy moto?

Targi z branży motoryzacyjnej ściągają sporo wielbicieli. Abstrahując, czy chodzi o eventy aut zabytkowych, lub współczesnych, w każdej sytuacji znajdą się fani czterech kółek, jacy będą nimi zaciekawieni. Wydarzenia w tym stylu organizowane są w licznych regionach. Niejednokrotnie są to eventy o charakterze cyklicznym.

Części z brązu do samochodu - czy to dobry pomysł?

W świecie motoryzacyjnym, wybór materiałów do produkcji części samochodowych odgrywa kluczową rolę w aspekcie trwałości, wydajności i ekonomiczności. Ostatnimi czasy zyskuje na popularności zastosowanie brązu, metalu o wyjątkowych właściwościach mechanicznych i estetycznych, w produkcji niektórych elementów samochodowych. Jednak zanim zdecydujemy się na części z brązu, warto zastanowić się nad kilkoma ważnymi aspektami.
 

Ciekawostki komunikacyjne ze świata

Co kraj to sposób komunikacji. Każdego dnia wszyscy przemieszczamy się praktycznie tym samym. Aczkolwiek wybierając się na wyjazd do innego kraju dobrze posiadać wiedzę, z jakich środków komunikacji będzie możliwe korzystać. Powiedzmy szczerze – każdy kraj, abstrahując od zwykłych autobusów i kolei, oferuje metody transportu, które umieją zdumieć. Niekiedy klasyczne, stosowane w danym miejscu od długiego czasu, a czasem wynalazki nowoczesnej technologii. Tak czy inaczej z pewnością przemieszczanie się nimi stanie się znakomitą frajdą.

Wynajem auta – na co zwrócić uwagę?

Rodzinny wyjazd? Wypad na weekend z przyjaciółmi? Nieprzewidziana podróż służbowa? A tu awaria samochodu. Takie wypadki zdarzają się każdemu i wtedy nierzadko znakomitym wyjściem jest wypożyczenie samochodu. Nie zachodzi potrzeba przejmować się rozkładem jazdy autobusów oraz taszczyć walizki przez całe miasto, ani niepokoić się spóźnień. Przemieszczasz się jak chcesz oraz gdy chcesz. Jak jednak wyszukać odpowiednią wypożyczalnię samochodów?

Gitarzysta na motorze i nie tylko

Sezon wiosenno-letni to czas, gdy wiele osób podróżuje. Również muzycy zaliczają się do szczególnie aktywnych podróżników, przede wszystkim z tego względu, że nie tylko wyjeżdżają na wczasy, ale także grają na występach muzycznych, organizowanych w plenerze. Rozważając to, jakie środki transportu preferują osoby grające na gitarze, trzeba uwzględnić, iż eskapada z gitarą może być wymagająca. Nie wydaje się na tyle ważne to, iż instrument ten jest większych rozmiarów, ale głównie to, iż należy podjąć decyzję, jakim sposobem starannie go przewozić.

Zawód rajdowca to nie tylko szybka jazda

Bez wątpienia, osoby, jakie wykonują zawód rajdowca, wypełniają go z zamiłowaniem. Zawód ten natomiast to również wzięcie odpowiedzialności na trasie, jaka jest związana z osiąganiem wysokich prędkości. Pozostając kierowcą rajdowym powinno się mieć na uwadze pilotów a także widzów.

Strony