Ekstrawagancja – samochód jako prezent

Zwykle, dużo łatwiej jest kupić prezent kobiecie niż mężczyźnie. Kobiety zawsze można uszczęśliwić biżuterią, perfumami, czy też nową torebką. Większość pań bardzo lubi takie rzeczy i zwykle ma kilka torebek w szafie – każda na inną okazję. Zdecydowanie trudniej jest zrobić prezent mężczyźnie.

 

Zazwyczaj mężczyźni wszystko i mają i niczego nie potrzebują. Można oczywiście próbować z nowymi perfumami, czy też galanterią skórzaną. Co jakiś czas trzeba przecież wymienić portfel, czy też pasek. Natomiast, oczywiście o ile byłoby nas na to stać, jakim genialnym prezentem byłby nowy samochód.

 

Raczej rzadko się zdarza, żeby ludzie robili sobie aż takie prezenty, ale pomyślmy sobie, że otrzymujemy wymarzony samochód, czy to pod choinkę, czy też na urodziny. Na pewno każdy fan motoryzacji marzy, aby otrzymać samochód w prezencie i to jeszcze taki, który mu się podoba. Oczywiście jest to prezent z najwyższej półki cenowej, ale jeżeli ktoś ma taką możliwość to czemu nie uszczęśliwić bliskiej nam osoby.