Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/krzysiek/domains/vagkujawy.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/vagkujawy.pl/public_html/includes/common.inc).

Samochody w centrach handlowych

Bardzo często w centrach handlowych możemy zobaczyć wystawy super nowych samochodów. Każdy może sobie pozaglądać do środka, czy też sprawdzić na jakich warunkach finansowych są dostępne konkretne modele. Ludzie często chcą sobie chociaż popatrzeć na te auta, ponieważ zazwyczaj są to modele z wyższej półki, które wyglądają bardzo luksusowo.

 

Natomiast oprócz tego, w centrach handlowych bardzo często mamy też podobną atrakcję, ale dla najmłodszych. Opiekunowie mogą wynająć mini samochody, wsadzać do nich swoje pociechy i wtedy mogą sterować autkami. Jest to olbrzymia atrakcja dla maluchów, które mogą same jeździć samochodem.

 

Należy tylko pilnować żeby dzieci w nikogo nie wjechały, ale też często takie punkty znajdują się w miejscach, w których jest trochę mniejszy ruch niż w innych częściach galerii. Trzeba natomiast przygotować sobie jakiś sposób na zakończenie zabawy, ponieważ często dzieci niechętnie chcą wysiadać z tych samochodów, bo tak bardzo spodobała im się cała zabawa. Lepiej więc przygotować coś innego na zachętę.