Czy samochód może być dobrym prezentem z okazji ślubu?Osobówka jako upominek ślubny nie jest wyjątkowo popularnym zakupem, nie tylko ze względu na wysoką cenę, lecz także przez trudność trafienia w wyobrażenia młodej pary. Citroen Xsara czy Renault Laguna? Renault Mégane czy Renault Scenic? Mnogość typów aut możliwych do wyboru staje się utrudnieniem przy podejmowaniu decyzji o niespodziance z okazji ślubu.

Kiedy jednak zostanie podjęty zamiar kupna parze młodej, pojawią się wahania: co właściwie będzie się podobać, jakie cechy samochodu brać pod uwagę, a także jak nie zepsuć niespodzianki, zagadując potajemnie młodą parę o wszystkie te rzeczy.

Decyzja, czy spodoba się im Peugeot 206, czy Renault Mégane, czy może Renault Scenic, może okazać się albo spędzającym sen z powiek zmartwieniem, albo ciekawym wyzwaniem. Traktując wybór wozu z pozytywnym nastawieniem, odkrywanie upodobań pary młodej można uznać jako wcielenie się w detektywa.

Zobacz: https://www.tylnabelkapolska.pl/cennik/renault/tylna-belka-renault-megane/

Na początku najlepiej wybrać półkę cenową. Może opłaca się zaproponować pozostałym zaproszonym dodanie jakiejś kwoty od siebie na pojazd, aby był nowszy? Posiadając już uzgodnioną mniej więcej cenę niespodzianki, decyzja staje się trochę mniej skomplikowana.Niezależnie od tego pojawiają się kolejne pytania. Czy świeżo zaślubionym wybrać auto w kombi? Być może chcą powiększyć rodzinę w niedalekiej przyszłości i powiększony tył będzie według nich czymś niezbędnym? A może od zawsze marzą o wersji cabrio – wtedy na przykład Renault Mégane cabrio byłoby dobrym pomysłem. Może sportowy Peugeot 206 byłby spełnieniem marzeń? A może oboje małżonkowie latami mieli Citroena i w tym momencie nie chcieliby zmiany, więc i Citroen C5, i Citroen Xsara Picasso - klik klik, to dla nich najlepsza opcja? Dodatkowo dochodzi kolejne pytanie… Jaki kolor?

Auto to dobry prezent ślubny, pod warunkiem uda się wcelować w wyobrażenie państwa młodych. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy zepsucie zaskoczenia i wyjawienie zamiarów nie będzie mniejszą szkodą, niż zakup niechcianego pojazdu, który się nie spodoba.

Dla inspiracji - tylnabelkapolska.pl/